Aby oszczędzić Twój czas
zajmiemy się

zarządzaniem najmem

Po dniu ciężkiej pracy wolałbyś się zrelaksować w domu,
z rodziną, ze znajomymi, a nie sporządzać umowy, umawiać
fachowców, pilnować otrzymywania wpłat za czynsz, prawda?
Dlatego inwestując w nieruchomości, nie powinieneś dokładać
sobie obowiązków.

Poznaj szczegóły

Gwarancja najmu

Gwarantujemy Ci, że przez najbliższe 10 lat zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z zarządzaniem najmem. Od pozyskiwania lokatorów, po załatwianie spraw bieżących. Do Twoich zadań będzie należało jedynie sprawdzanie pasywnego przychodu oraz podejmowanie kolejnych, trafionych decyzji.

Przygotowujemy do wynajmu

Po zakupieniu nieruchomości niezbędne jest wykonanie wszelkich prac remontowych – od odświeżenia i poprawienia standardu, po zwiększenie liczby pokoi. Na przestrzeni lat udało nam się nawiązać współpracę z zaufanymi specjalistami, dzięki którym ten proces przebiega bardzo sprawnie i efektywnie. Zajmiemy się wszystkim, więc Ty nie musisz obawiać się poświęcania swojego czasu na szukanie i doglądanie remontu nieruchomości.

Stała obsługa najemców

Jedną z najczęstszych obaw osób rozpoczynających swoją przygodę z inwestycjami, jest poszukiwanie i obsługa najemców. Zamieszczanie ogłoszeń, podpisywanie umów, rozwiązywanie aktualnych problemów, wydają się być bardzo czasochłonne. Nawiązując jednak współpracę z nami, możesz zupełnie przestać się tym przejmować. Zobowiązujemy się do obsługi Twoich najemców przez co najmniej 10 lat.

Chcesz poznać szczegóły naszej obługi najmu?
Skontaktuj się

Nasze gotowce