Historia
rodzinnej firmy

Agnieszka i Paweł Zasadzińscy, to ambitne, wspierające się nawzajem rodzeństwo. Rozumieją się bez słów, co na co dzień wykorzystują współpracując w swojej firmie.

Jesteśmy jednym z tych rodzeństw,
które w dzieciństwie dzieliło każdą
wspólną chwilę.

Życiowe ścieżki

Kiedy okres dzieciństwa i młodości bezpowrotnie przeminął, każde z nas postanowiło pójść własną drogą.

Agnieszka Zasadzińska

Ja za to w Szczecinie postanowiłam zdobywać wiedzę, a następnie rozwijać swoją karierę. Doświadczenie nabyte w dużych korporacjach pozwoliło mi stworzyć własną niezawodną metodykę i filozofię działania. Praca w wielu zespołach oraz dbanie o każdy detal procentowały.

Paweł Zasadziński

Paweł kończąc Akademię Morską w Szczecinie, został oficerem marynarki handlowej w stopniu Kapitana Żeglugi Wielkiej. Odwiedzanie kolejnych krajów, poszerzanie własnych horyzontów, podróże po otwartym morzu sprawiły, że w głowie Pawła wciąż przybywało pomysłów na lepsze jutro. Nie tylko dla niego samego.

Wielki powrót

Wiele lat podróży dało Pawłowi do myślenia. Odkrył tym samym, czym tak naprawdę jest wolność i jak może pomóc innym ją zdobywać. W 2012 postanowiliśmy więc połączyć nasze temperamenty, wykorzystać umiejętność wspólnej współpracy, oraz przełożyć naszą wiedzę i wizją na praktykę. W ten sposób powstała marka “Zasadzińscy”.

Każdego dnia pomagamy zapewniać
bezpieczeństwo i wolność, które
niezaprzeczalnie dają skuteczne inwestycje.